Na czym polega wywóz odpadów zielonych Poznań?

 

Wywóz odpadów zielonych Poznań to usługa, która będzie przydatna wszystkim tym z Państwa którzy zmagają się z problemem odpadów biodegradowalnych. Wiosną ich obecność jest dość powszechna i wynika przede wszystkim z prac, które są przeprowadzane na terenach zielonych. Odpady zielone mają kod 20 02 01 (odpady ulegające biodegradacji) i zaliczają się do nich trawa, liście lub gałęzie, ale także zwiędłe kwiaty, trociny i kora drzew, niezaimpregnowane drewno oraz owoce i warzywa.

Posiadamy w ofercie kilkaset kontenerów na bioodpady o pojemności od 1,7m3 do 10m3. Zróżnicowanie wielkościowe kontenerów na odpady zielone sprawia, że każdy może zamówić zbiornik dopasowany do swoich potrzeb. Z naszych usług odbioru bioodpadów korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Dla pierwszej z wymienionych grup klientów kontener na odpady zielone daje możliwość szybkiego uprzątnięcia odpadów ogrodowych. W przypadku przedsiębiorstw tego typu nieczystości muszą być zutylizowane przez podmiot posiadający niezbędne decyzje i uprawnienia na rynku usług komercyjnych. Niezależnie od tego, czy jesteście Państwo klientami indywidualnymi, czy też reprezentujecie firmę, warto zgłosić swoje zapotrzebowanie na kontener do Przyjaznego Recyklingu. Nasza firma wywozi odpady zielone w Poznaniu oraz okolicach.

 

przyjaznyrecykling.pl | Wywóz odpadów zielonych


Jakie cechy ma usługa wynajmu kontenerów na odpady bio w Poznaniu?

 

  • Wywóz odpadów zielonych na terenie Poznania i okolic odbywa się w kontenerach o pojemności od 1,7m3 do 10m3 przeznaczonych do zbiórki odpadów biodegradowalnych. Zróżnicowanie wielkościowe kontenerów na odpady zielone sprawia, że każdy klient może zamówić pojemnik dopasowany do swoich potrzeb.
  • Szybką dostawę – w sytuacjach gdy prace porządkowe na działce, w ogrodzie lub na miejskim terenie zielonym nabierają dużego tempa, kontener na odpady zielone jest potrzebny na zaraz. W takiej sytuacji warto postawić na sprawdzonego dostawcę i zamówić go w naszej firmie. Nasze działania rozpoczynamy od razu po otrzymaniu zlecenia.
  • Atrakcyjne stawki wynajmuwywóz odpadów bio Poznań bazuje na atrakcyjnych cenach. Fakt ten docenią szczególnie te osoby, które mają do zagospodarowania znaczące ilości odpadów o kodzie 20 02 01. Dla naszych stałych klientów zapewniamy atrakcyjne rabaty oraz obniżki cen.
  • Pracujemy w Poznaniu oraz miejscowościach w promieniu 30 km. Obsługujemy: Dopiewo, Dąbrowa i Dąbrówka, Rokietnica, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Stęszew, Komorniki, Luboń, Wysogotowo, Skórzewo, Swadzim, Konarzewo, Sady, Lusowo, Głuchowo, Plewiska, i wiele innych miejscowości.

 

 

Pytania o wywóz odpadów zielonych Poznań

 

1. Co obejmuje wywóz odpadów zielonych?

Wywóz odpadów zielonych w Poznaniu obejmuje odpady o kodzie 20 02 01, do którego zaliczamy odpady biodegradowalne pochodzące np. z ogrodu lub z innych terenów zielonych. Mogą one być wytworzone zarówno przez osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Jeśli więc obcięte gałęzie, krzaki czy żywopłot są dla Państwa problemem to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

2. W jaki sposób odbywa się odbiór odpadów biodegradowalnych w Poznaniu?

Wywóz odpadów zielonych Poznań odbywa się w specjalnych kontenerach na odpady. Nasza propozycja obejmuje małe, średnie i duże zbiorniki do BIO, które podstawiamy na Państwa życzenie we wszystkich dzielnicach w Poznaniu. Wszystko to sprawia, że nasza usługa jest ogólnie dostępna i można z niej skorzystać w dowolnej lokalizacji. Ten sam serwis dostarczamy także do miejscowości sąsiadujących w okręgu do 30 km.

3. Jak zamówić kontener na odpady zielone w Poznaniu?

Kontener na odpady zielone w Poznaniu można zamówić na wiele sposobów. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji za pośrednictwem maila, w aplikacji mobilnej lub telefonicznie. Dzięki temu nie trzeba zawierzać jednej metodzie i można wybrać tą, która będzie Państwu najbardziej odpowiadać. Wszelkie rozliczenia odbywają się na podstawie FV, którą dostarczamy do naszych klientów w wersji elektronicznej.

4. Ile kosztuje wywóz odpadów zielonych w Poznaniu?

Kwestia tego, ile kosztuje wywóz odpadów bio w Poznaniu zależy w dużej mierze od Państwa potrzeb. Co oczywiste, najtańsze są najmniejszy kontenery, ale nie zawsze będą one w stanie sprostać Waszym potrzebom. Przed zamówieniem kontenera warto określić ile odpadu znajduje się na danym terenie i dokonać zamówienia adekwatnego do potrzeb. Najmniejszy kontener w naszej ofercie, o pojemności 1,7m3 kosztuje 350 zł.

5. Czy Wasza firma posiada niezbędne zezwolenia?

Wywóz odpadów BIO w Poznaniu opiera się o posiadane przez nas zezwolenia z zakresu transportu i zagospodarowania odpadów. Oznacza to, że zamawiając u nas usługę zyskujecie pewność, że jest ona w pełni legalna. Posiadamy wpis do BDO, a nasz zespół tworzy grono fachowców z zakresu gospodarowania odpadami. Zapraszamy do współpracy.

 

przyjaznyrecykling.pl | Wywóz odpadów zielonych