Przyjazny Recykling Sp. z o.o. to firma, która od wielu lat działa na poznańskim rynku odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów (gruzu, odpadów budowlanych, bioodpadów oraz odpadów przemysłowych, w tym niebezpiecznych). W zakresie wynajmu kontenerów na odpady obsługujemy: Poznań oraz miejscowości w promieniu do 30 km.

Oferujemy profesjonalną usługę rozbiórki obiektów budowlanych i dróg oraz prace wyburzeniowe. Zajmujemy się również likwidacją dzikich wysypisk i opróżnianiem lokali, piwnic, strychów oraz garaży.

W 2023 r. naszą ofertę rozszerzyliśmy o usługi porządkowe w obiektach komercyjnych i przemysłowych, pielęgnację terenów zewnętrznych i zielonych oraz utrzymanie dróg, chodników, ścieżek rowerowych, placów i parkingów.

Nasz potencjał opieramy o kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalny sprzęt. Pracujemy na terenie Wielkopolski.

Do kooperacji zapraszamy jednostki samorządowe, firmy oraz osoby prywatne mające potrzeby w wyżej wymienionym zakresie.

Decydując się na świadczone przez nas usługi macie Państwo gwarancję, że będziecie z nich zadowoleni.

Zespół Przyjaznego Recyklingu

 

Przyjazny Recykling zaprasza do współpracy

  • Terminowo realizujemy wszystkie usługi kontenerowe – cenimy czas swoich klientów i chce, aby go Państwu nie zabrakło. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby dowóz kontenera na gruz lub odpady odbył się zgodnie z planem. Poprzez wybór naszego przedsiębiorstwa zyskujecie Państwo gwarancję terminowej realizacji usług. Wystarczy powiedzieć, że w 2022 roku obsłużyliśmy zgodnie z planem blisko 100 % naszych zamówień.
  • Posiadamy szeroki wybór kontenerów na gruz oraz odpady – wszelkie prace związane z obsługą placów budowy nie powinny bazować na półśrodkach. Dlatego stworzyliśmy naszą ofertę tak, aby była ona jak najbardziej uniwersalna. Posiadamy szeroki wybór zbiorników na odpady o kodach: 17 01 01, 17 01 07 i 17 09 04. Dzięki temu nasi klienci mogą zamówić taką pojemność kontenera, jakiej aktualnie potrzebują.
  • Zapewniamy najlepsze przełożenie jakości w stosunku do ceny – zamawiając takie usługi jak wywóz gruzu i odpadów z budowy nie zawsze warto kierować się jedynie ceną. Duże znaczenie odgrywają tutaj także kompetencje danego wykonawcy oraz jakość świadczonych przez niego usług. Przyjazny Recykling to pewność, że odbiór gruzu oraz innych śmieci z grupy „17” odbędzie się w zgodzie z przepisami i w poszanowaniu środowiska naturalnego. Zapraszamy do współpracy!

 

 

Misja i wartości naszej firmy

 

Misja firmy: Szybka, prosta, przyjazna dla środowiska utylizacja odpadów

Wartości firmy:

  1. Przyjazna dla środowiska utylizacja odpadów (dbałość o środowisko)
  2. Uczciwość – proponujemy uczciwe stawki dla klientów i płacimy uczciwe wynagrodzenie dla naszych pracowników
  3. Efektywność – staramy się szybko i sprawnie realizować potrzeby i zamówienia naszych klientów (zawsze na czas)
  4. Rozwój – każdego dnia staramy się rozwijać zasoby naszej firmy, ulepszając procesy oraz satysfakcję klienta.

 

 

Jesteśmy częścią Przyjaznego Holdingu, który skupia następujące marki