Przyjazny Recykling Sp. z o.o.

„Przyjazny Recykling” Sp. z o.o. to firma, która działa na poznańskim rynku wywozu gruzu oraz odpadów budowlanych. Naszą potencjał opieramy o kadrę wykwalifikowanych kierowców i pracowników biura obsługi klienta. Decydując się na świadczone przez nas usługi macie Państwo gwarancję, że będziecie z nich zadowoleni. Pracujemy na terenie wszystkich dzielnic w Poznaniu oraz w miejscowościach, które z nim graniczą. Jesteśmy do Państwa usług przez wszystkie dni robocze, a na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Bez wątpienia, jeszcze nigdy wywóz gruzu w Poznaniu nie przebiegał tak profesjonalnie jak teraz. Do kooperacji zapraszamy osoby prywatne oraz firmy mające potrzeby w wyżej wymienionym zakresie. Wszyscy odbiorcy naszego serwisu mogą być pewni, że:

„Przyjazny Recykling” Sp. z o.o. zaprasza do współpracy

  • Terminowo realizujemy wszystkie usługi kontenerowe„Przyjazny Recykling” Sp. z o.o. ceni czas swoich klientów i chce, aby go Państwu nie zabrakło. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby dowóz kontenera na gruz lub odpady odbył się zgodnie z planem. Poprzez wybór naszego przedsiębiorstwa zyskujecie Państwo gwarancję terminowej realizacji usług. Starczy powiedzieć, że w 2020 roku obsłużyliśmy zgodnie z planem blisko 100 % naszych zamówień.
  • Posiadamy szeroki wybór kontenerów na gruz oraz odpady – wszelkie prace związane z obsługą placów budowy nie powinny bazować na półśrodkach. Z tego względu „Przyjazny Recykling” Sp. z o.o. stworzył swoją ofertę tak, aby była ona jak najbardziej uniwersalna. Za taki stan rzeczy odpowiada szeroki wybór zbiorników na odpady o kodach: 17 01 01, 17 01 07 i 17 09 04. Dzięki dużej gamie możliwości nasi klienci mogą zamówić taką wielkość kontenera, jakiej aktualnie potrzebują.
  • Zapewniamy najlepsze przełożenie jakości w stosunku do ceny – zamawiając takie usługi jak wywóz gruzu i odpadów z budowy nie zawsze warto kierować się jedynie ceną. Duże znaczenie odgrywają tutaj także kompetencje danego Wykonawcy oraz jakość świadczonych przez niego usług. „Przyjazny Recykling” Sp. z o.o. to pewność, że odbiór gruzu oraz innych śmieci z grupy „17” odbędzie się w zgodzie z przepisami i w poszanowaniu środowiska naturalnego. Zapraszamy do kooperacji.

Misja  i wartości naszej firmy

  • Misja firmy: 
Szybka, prosta, przyjazna dla środowiska utylizacja odpadów.
  • Wartości firmy:
  1. Przyjazna dla środowiska utylizacja odpadów (dbałość o środowisko)
  2. Uczciwość – proponujemy uczciwe stawki dla klientów i płacimy uczciwe wynagrodzenie dla naszych pracowników
  3. Efektywność – Staramy się szybko i sprawnie realizować potrzeby i zamówienia naszych klientów (zawsze na czas)
  4. Rozwój – każdego dnia staramy się rozwijać zasoby naszej firmy, ulepszając procesy oraz satysfakcję  klienta.

 

"Przyjazny Recykling" Sp. z o.o. zaprasza do współpracy

„Przyjazny Recykling” Sp. z o.o. zaprasza do współpracy

512 11 12 13